6/19/2012

"Mroczne cienie"

Cześć :3
Nie ma to jak już na pierwszej lekcji mieć ochotę zabić nauczycielkę. To nic, że zrobiłam wszystko co kazała, nie mogła mi dać tej piątki -.- Po części się cieszę, że po wakacjach czeka na mnie nowa szkoła, a co najważniejsze nauczycieli. Reszta lekcji minęła w miarę spokojnie, mam nadzieję że jutro też tak będzie.
Popołudniu byłam strasznie śpiąca. Dlatego po obiedzie chwilę spałam, ale nie wiele mi to pomogło. Czekam na sobotę, żeby odespać! :D 
Potem obejrzałam film pt. "Mroczne cienie".  Nie powiem, trochę miałam kłopotu żeby znaleźć go online. Na szczęście w końcu się udało. Zdecydowałam się na niego głównie ze względu na grającą w nim Helenę. Ale troszkę się zawiodłam. Nie wiem czy to sprawka słabej jakości, czy za mocnej charakteryzacji, czy sama nie wiem czego, ale w jej grze i mimice brakowało mi czegoś, za co tak bardzo ją polubiłam. Co do samej produkcji, nie jest ona najlepszym dziełem Burtona. Bo w moim odczuciu to ani horror, ani komedia. Chociaż niektóre momenty były całkiem śmieszne, to strasznych nie było w ogóle (w moim odczuciu, a boję się nawet najmniej strasznych filmów). Plusem jest to, że w sumie prawie do końca nie wiedziałam co się zdarzy. Sam koniec był do przewidzenia, ale to akurat nic dziwnego, bo miłość zawsze zwycięża. Spodobała mi się też aktorka odgrywająca rolę Caroline, poradziła sobie z zadaniem całkiem nieźle. Gdyby nie to, że gra w nim Helena, najprawdopodobniej w ogóle nie zwróciłabym na niego uwagi. 
A Wy oglądałyście? Co o nim sądzicie? :)

5 komentarzy:

 1. Widzę, że chyba każdy ma dziś takie przymulenie i ciągłe ziewanie. A co do nauczycieli mam takiego kochanego pana od historii, który twierdzi że nie dam rady się poprawić. A potem ma pretensje, że się nie poprawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Mnie za bardzo nie zaciekawił ten film -,-

  Zapraszam do mnie ;p
  koffamy.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. nie oglądałam, ale chyba pooglądam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Oglądałam. Świetny film!!! Dla mnie się liczył tylko Johnny Depp:)
  http://johnnydepp49.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Spam i obraźliwe, niekulturalnie napisane komentarze nie będą tolerowane. elo.