6/17/2012

Hej ;)
Szkoda, że wczorajszy mecz przegraliśmy, ale trudno. Koniec świata to nie jest, zresztą ja jestem zadowolona, bo podczas EURO pokazali, że potrafią grać. I jak nic zjednoczyli Polaków :)
Dzisiaj większość dnia przespałam, nie wiem co się ze mną dzieje. Nie pomogły kawy, ani świadomość, że czeka na mnie zadanie z polskiego. Aktualnie leży rozpoczęte i nie chce się skończyć. Jeszcze mam nadzieję, że jutro te lekcje nas ominą. ^^
Dzisiaj moja kochana Weronika ma urodziny. Jeszcze raz, sto lat ;* Dostała ode mnie  naszyjnik i album z życzeniami. Każde życzenie opatrzone było zdjęciem, z wklejoną jej twarzą. Uważam, że tu całkiem fajny pomysł, zresztą takie ręcznie robione prezenty sprawiają najwięcej radości, bo są niepowtarzalne i robione z serca. Chyba się nie obrazi, jak tutaj pokażę ze dwie strony ;D

 życzenie pałacu księżniczki
 a tutaj życzenie kariery modelki, aktorki i piosenkarki :D
  
Love you ;*

9 komentarzy:

 1. Uwielbiam takie prezenty od serca ^^ No szkoda, szkoda, ale Tytoń dzielnie bronił, chłopcy dzielnie grali, a po prostu reakcje wszystkich Polaków to coś nie do opisania. Jednak naród się potrafi czasami zjednoczyć :)

  OdpowiedzUsuń
 2. świetny pomysł na prezent ! ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. ja jestem ogromnie dumna z Polaków :)
  genialny pomysł z tym albumem !

  OdpowiedzUsuń
 4. dziękuję! :*

  OdpowiedzUsuń
 5. super prezent od serca ! właśnie takie są najlepsze :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Moje koleżanki uwielbiają prezenty, które robię im własnoręcznie. Najczęściej specjalnie dla nich rysuje mangi w zeszycie szesnastokartkowym...:) Zapraszam do mnie...:)

  OdpowiedzUsuń
 7. haha xd fajny prezent ;)

  OdpowiedzUsuń

Spam i obraźliwe, niekulturalnie napisane komentarze nie będą tolerowane. elo.