7/06/2012

Apllejack

Hej! 
Zapewne nie wiecie,że jestem wielką fanką bajki My Little Pony: Friendship is Magic. Już na tamtych wakacjach polubiłam te małe kucyki. Zresztą nie tylko ja, wiele osób uległo temu serialowi. Można się pośmiać, nie ocieka przemocą, a do tego każdy odcinek czegoś uczy. Moim zdaniem, w telewizji powinno być więcej bajek tego typu, bo jak czasami patrzę co leci na kanałach dla dzieci, jestem zniesmaczona.Moje ulubione to Fluttershy i Rarity. Chyba najbardziej są do mnie podobne :)
Od pewnego czasu na pasku bocznym możecie zobaczyć banerek akcji związanej z tą bajką. Akcję zapoczątkowała Panna Dominika. Ja się chętnie dopisałam, chociaż moje zdolności z zakresie makijażu/malowania paznokci są mocno ograniczone. Ale przecież trzeba ćwiczyć :D
Tydzień pierwszy - Applejack. Uparty, ale pracowity i uczciwy (zresztą reprezentuje ten klejnot) ziemski kucyk. Pracuje na rodzinnej farmie, która produkuje (?) jabłka. Te owoce są zresztą jej uroczym znaczkiem. Nieodłącznym atrybutem Applejack jest kowbojski kapelusz.
Tyle z przedstawienia. Akcja motywuje mnie do ćwiczeń w sztuce makijażu, ale tym razem nie pokażę efektu (zdjęcia nie są dobre). Wykorzystałam moją siostrę, i na jej paznokciach stworzyłam coś związanego z tematem. Kolory są, jabłka też musiały być, obowiązkowo. Nie jest perfekcyjnie, ale pracuję by do tej perfekcji dotrzeć. W tym tygodniu moja Fluttershy ♥Jutro? Jutro zapowiada się dobrze. Dzisiejszy wieczór miejmy nadzieję też. Za nami tydzień wakacji, a ja stoję w miejscu. Gdzie ten zapał, który miałam na końcu czerwca? Chcę zrealizować swoje plany, a nie mogę się za siebie zabrać.

7 komentarzy:

 1. Nigdy nie słyszałam o tej bajce. ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. No proszę, fajne pazurki :)

  OdpowiedzUsuń
 3. To jeden z ulubionych koników mojej siostry.
  P.S Bardzo śmieszny post ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jakie słodkie pazurki ! ;3

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja nie słyszałam o tej bajce, ale to co leci teraz na dziecięcych kanałach, to jedna wielka porażka... -.-

  Zapraszam do mnie ;p
  koffamy.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. ee tam.. fajnie Ci to wyszło!:) ja nie mam wprawy w takim zdobieniu paznokci ;)

  OdpowiedzUsuń

Spam i obraźliwe, niekulturalnie napisane komentarze nie będą tolerowane. elo.