5/21/2012

Stronger!

Cześć :)
Dzisiejszy dzień minął w miarę dobrze, to nic że budzik nie zadzwonił, zapomniałam notatek na polski i ogólnie wstałam lewą nogą. Po pierwszym polskim mój humor w miarę się poprawił, ocena z wf będzie lepsza, więc jest całkiem ok. Popołudniu, po raz pierwszy od jakiś dwóch lat, byłam na rolkach. Irytowałam pewnego psa, jeżdżąc w tą i z powrotem, ale trudno. Mogłam sobie wszystko w spokoju przemyśleć.
Ale przejdźmy do tytułu posta. Od kilku tygodni jedną z moich ulubionych piosenek jest właśnie "Stronger" Kelly Clarkson. Uwielbiam jej głos. Ta piosenka jest dla mnie naprawdę ważna, nie tyle ze względu na cały tekst, ale przesłanie. Daje mi siłę do działania, wiarę we własne możliwości i naukę, żeby cieszyć się każdą chwilą. Gdy jej słucham, wiem, że wszystko może mi się udać. Ostatnio cały czas ją nucę, żeby o tym pamiętać. Znalazłam tę piosenkę w wykonaniu dzieci, które są chore na raka (wiem, że jej nie śpiewają ale nie wiem jak inaczej to ująć). Widząc ten teledysk, można się naprawdę wzruszyć. Te dzieci mają tyle wiary w sobie, nadziei na lepsze jutro. Nie zamierzają się poddać, chcą wciąż walczyć. Powinniśmy wziąć z nich przykład, nabrać wiary, że co nas nie zabije, to nas wzmocni. Sama się o tym nie raz przekonałam. Mam nadzieję, że ktoś to naprawdę oglądnie.

"What doesn't kill you makes you stronger, stand a little taller, doesn't mean I'm lonely when I'm alone. What doesn't kill you makes a fighter, footsteps even lighter doesn't mean I'm over cause you're gone."

5 komentarzy:

 1. Otrzymałam dzisiaj od Ciebie list wraz z pocztówką. Dziękuję. Jutro prześlę do Ciebie list *.*

  OdpowiedzUsuń
 2. Też lubię tą piosenkę ^^

  OdpowiedzUsuń
 3. muszę przyznać, że teledysk jest naprawdę pomysłowy jak i wzruszający że po mimo choroby w tych dzieciach jest tyle energii, pozytywnej energii:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie słyszałam tej piosenki ale jest cudowna! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. ja jeździłam na rolkach tylko raz w życiu:D

  OdpowiedzUsuń

Spam i obraźliwe, niekulturalnie napisane komentarze nie będą tolerowane. elo.