8/06/2012

...

Hello
Musze sobie zrobić przerwę od bloga. Na kilka dni, żeby wszystko uporządkować. Chcę zmienić parę rzeczy, odwiedzić Wasze blogi, zaplanować kilka postów na wypadek, gdyby pomysłu nie było. Kiedy zakładałam tego bloga, pomysł miałam na niego zupełnie inny, chciałam pisać tylko o modzie (dobrze że nie wyszło ^^). Potem się zmienił, i pisanie o moim życiu wydawało mi się najlepszym rozwiązaniem. Sama nie wiem, czy mój sposób pisania zmienił się tak jak mi się wydaje. Ale mam takie wrażenie. Prowadzenie bloga stało się obowiązkiem, a nie przyjemnością. Muszę napisać o czymś 'interesującym',  teraz chyba mniej piszę co u mnie, jakieś dwa zdania, a potem przechodzę do tematu głównego. Chcę to zmienić, i dzielić się z Wami moją codziennością. Chcę dodawać więcej zdjęć z mojego życia, podrzucać fajne piosenki, być autentyczną, bo powoli zatracam się pod maską. Pokazuję tylko cząstkę siebie. Miejmy nadzieję, że zacznę pisać tak, jak będzie mi to w 100% odpowiadało. Że spodoba Wam się ta odmiana, że będę kogoś inspirować.

10 komentarzy:

 1. Ja miałam to samo. Mój blog miał być fotograficzny, a zmienił się na kosmetyczno- modowego.

  OdpowiedzUsuń
 2. Blogi są po to by zapewnić sobie rozrywkę, a jeśli coś staje się obowiązkiem to już nie jest ta sama zabawa. To chyba najgorsza rzecz, gdy zaczynamy o czymś myśleć jako zwykłym, nudnym obowiązku. Rób to co lubisz wyrażając siebie i nie tracąc się w rutynie.
  http://gumowapileczka.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Mam nadzieję, że szybko tutaj wrócisz! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Czekam więc na posty po odpoczynku :)

  OdpowiedzUsuń
 5. czekam, aż wrócisz! ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. ja własnie lubię takie blogi o czyjejś codzienności i sama staram się tak pisać:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Lubię mieć zaplanowanych kilka postów na czarną godzinę :) Przerwa na pewno dobrze Ci zrobi i wpadniesz na wiele ciekawych pomysłów :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Mój blog też jest zdecydowanie inny od tago, jaki planowałam:P I też na szczęście :* Wracaj szybko z nowymi pomysłami:*

  OdpowiedzUsuń
 9. Czasem potrzebna jest właśnie taka przerwa, chwila na zastanowienie się, czy to co robimy, sprawia nam przyjemność. Ja też ostatnio zastanawiam się nad blogiem jak Ty. Mam nadzieję, że wkrótce będziesz w 100 % zadowolona z bloga i ze swoich notek. :)

  OdpowiedzUsuń

Spam i obraźliwe, niekulturalnie napisane komentarze nie będą tolerowane. elo.