3/10/2012

Przyszłość

Hej ;d
Mam za dużo rzeczy do zrobienia, a za mało czasu. Muszę się trochę więcej pouczyć, żeby z gimnazjum wyjść z jak najlepszymi ocenami! No i żeby dobrze zdać testy...
Tematem dzisiejszym jest przyszłość. Sama jeszcze nie wiem, kim chcę być. Ale mam pewne marzenia, które mam nadzieję spełnić. 

Chciałabym zwiedzić świat. Obowiązkowo Nowy Jork, ale też pozostałe miasta USA, Kanadę, Indie, Australię, Anglię, Japonię i kilka państw Afryki. Ogólnie chciałabym dużo podróżować. Podziwiam Martynę Wojciechowską, chciałabym jak ona odwiedzać dalekie kraje, poznawać ciekawych ludzi i kulturę. "Kobieta na krańcu świata" jest jednym z moich ulubionych programów :) Chciałabym też mieszkać w większym mieście, przeżyć setki przygód ze wspaniałymi ludźmi, mieć dobrą i satysfakcjonującą pracę, szafę pełną butów, przeczytać tysiące książek, nauczyć się piec i gotować, i z milion innych rzeczy, które chciałabym osiągnąć.No  i najważniejsze: cieszyć się każdą chwilą i niczego nie żałować. Mam nadzieję, że dożyję późnej starości, i wtedy będę mogła powiedzieć: moje życie było świetne, nie zmieniłabym nic.

   

11 komentarzy:

 1. oj ja też bym chciała dużo podróżować :>

  OdpowiedzUsuń
 2. Tak ! Też chcę się nauczy gotowac !;>

  OdpowiedzUsuń
 3. Australię też bym chciała zobaczyć:)

  OdpowiedzUsuń
 4. sporo tych planów - dużo moich się pokrywa z twoimi :) tylko trochę mnie przeraża gdy o nich myślę - bardzo ciężko może być je osiągnąć.

  OdpowiedzUsuń
 5. też bym chciała dużo podróżować , jest naprawdę wiele miejsc do których chciałabym pojechać .

  OdpowiedzUsuń
 6. Dokładnie podróżować to coś co chciałabym robić w przyszłóści:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Mi podoba się Eulalia,moja koleżanka z klasy daje je sobie :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Naprawdę miło czytać taki post i wiedzieć, że są młodzi ludzie z jakimiś ambicjami (nie to, żebym sama była jakaś dużo starsza ;D). Niekiedy patrząc na młodzież, mam wrażenie, że liczą się dla nich tylko imprezy itp., nie chcą osiągnąć w życiu nic konkretnego, tylko dobrze się bawić.

  OdpowiedzUsuń
 9. Nowy York to moje największe podróżnicze marzenie :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Ja bym chciałam zwiedzić cały świat , ale Nowy York obowiązkowo ! :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Też bym chciała odwiedzić Japonię i NY :)
  Taka Martyna Wojciechowska ma fajnie bo dużo pozwiedza :]

  OdpowiedzUsuń

Spam i obraźliwe, niekulturalnie napisane komentarze nie będą tolerowane. elo.