12/06/2011

Mikołajki

Cześć :)
Dzisiaj dzień przyjemny chyba dla wszystkich. W końcu mamy mikołajki! Staruszek z siwą brodą zaglądał do naszych pokoi, aby ukryć nam coś pod poduszką. No, mi akurat prezencik położył pod drzwiami do pokoju, bo gdyby wszedł do pokoju, to zaraz bym się obudziła :D Ja dostałam kalendarz, no i słodycze. A Wy co otrzymałyście?
Potem mikołaj klasowy. Jeszcze mnie boli brzuch od ilości zjedzonych smakołyków. Ale co tam, raz do roku można zapomnieć o zdrowym odżywianiu i napakować się cukrem :D


Nasza szalona choinka z pisankami a pod nią prezenty!


No, to tyle z super fajnych wieści. Jutro czekają nas testy próbne. Polski i angielski mam nadzieję że pójdą dobrze,  gorzej ze ścisłymi. :( Trzymajcie za mnie kciuki!


Wczoraj umarła Violetta Villas. Kojarzycie? Wielka diva, osoba posiadająca niezwykły głos. Raz dane było mi ją słyszeć na żywo. Ostatnie lata nie były dla niej najlepsze. Nie będę tu pisać, jaką ja to wielką jestem jej fanką, bo nie jestem. No ale mieszkała w tej samej miejscowości co ja, wnuczka jej siostry chodzi ze mną do klasy, to ona napisała piosenkę o Lewinie. Więc jakieś wspomnienie się należy. 


12 komentarzy:

 1. Ja dostałam mase ciuchów świeczniki (i love) i butyyyy :D

  OdpowiedzUsuń
 2. na prawdę chodzisz z wnuczką jej siostry do klasy?:o łał:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Klasowe mikołajki są super, strasznie żałuje, że to już za mną.
  Bardzo ładny ten Wasz Lewin. Wielką fanką Pani Villas też nie jestem ale szkoda, że odeszła głos miała niesamowity.

  OdpowiedzUsuń
 4. a ten kwejk to prawda. wiedzieli w jakim jest stanie i jak mieszka i jej nie pomoglli..

  ja sie nie najadlam tak duzo slodyczy;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Hej ;) ja tez znalazłam małe co nieco pod poduszką :D A co do p. Villas no to niestety, tak jak piszesz ostatnie lata jej życia nie były łatwe, na pewno teraz ujawni się jej wiele "fanów", którzy dotąd się z niej śmiali, no ale tak jest prawie zawsze w takich przypadkach... Pozdrawiam! :)

  OdpowiedzUsuń
 6. tez mam testy. ;3
  obserwujemy?

  OdpowiedzUsuń
 7. My prezenty w szkole damy sobie w tym roku na wigilii klasowej :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Ja mam dwa razy tyle lat co Ty i patrząc z mojej perspektywy na jej życie to było mi jej bardzo, ale to bardzo szkoda. Jestem być może sentymentalna, ale była bardzo nieszczęśliwym i niespełnionym człowiekiem. Może teraz jest.
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń

Spam i obraźliwe, niekulturalnie napisane komentarze nie będą tolerowane. elo.