8/03/2013

"Don Keu-ra-i Ma-mi"

Hello :)
Całe przedpołudnie spędziłam na porządkach. Pozbyłam się większości niepotrzebnych rzeczy, które tylko gromadziły kurz. Teraz jest trochę pusto, ale po pewnym czasie się przyzwyczaję ;)
Kilka dni temu znalazłam film "Don Keu-ra-i Ma-mi", czyli "Nie płacz mamo". Jest to pierwszy film azjatycki, który obejrzałam (nie liczę tutaj jakiś filmów Bollywood, które oglądałam jako kilkulatka ;)). Mimo, że na początku trochę trudno było mi się przyzwyczaić do zupełnie nieznanego języka, potem przestałam zwracać na niego większą uwagę. Zwłaszcza, że akcja była zajmująca. I chociaż może wydawać się dość przewidywalna, to i tak siedziałam zapatrzona w ekran. 
Film opowiada historię o Kim, której jedyna córka Eun-ah popełnia samobójstwo po gwałcie przez grupę uczniów. Ponieważ wszyscy podejrzani są nieletni, nie mogą zostać ukarani przez prawo. You-lim jest tak pełna złości, że szuka zemsty na własną rękę. zalukaj.tv12 komentarzy:

 1. U mnie też by pasowało zrobić porządek :D

  OdpowiedzUsuń
 2. To raczej nie moje klimaty. I chyba nie dla mojej grupy wiekowej. Może kiedyś, w przyszłości obejrzę? U mnie pustkowie blogowe, nie chce mi się dodawać żadnych sensownych postów.

  okiemgimnazjalistki.blogspot.com - wpadajcie

  OdpowiedzUsuń
 3. Dzięki, zmobilizowałaś mnie do porządków!

  OdpowiedzUsuń
 4. ostatnio polubiłam azjatyckie filmy, mają coś w sobie.. : )

  OdpowiedzUsuń
 5. Spodobał mi się ten film. :P

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie oglądałam go nigdy, ale czytając opis, sądzę, że bez wątpienia by mi się spodobał! :-)

  OdpowiedzUsuń
 7. Wydaje się być ciekawy :D

  OdpowiedzUsuń
 8. takie filmy totalnie nie dla mnie :p

  OdpowiedzUsuń

Spam i obraźliwe, niekulturalnie napisane komentarze nie będą tolerowane. elo.