7/20/2013

Dusznickie Lato!

Hej :)
Mało mnie, i tu, i na Waszych blogach. Zamiast większej ilości czasu, mam go mniej niż w roku szkolnym. Ale nie narzekam, bo póki jest pogoda nawet nie chce mi się patrzeć na komputer. Pewnie nie tylko ja tak mam ^^
Wczoraj rano byłam na basenie z Marysią, a potem pojechałyśmy na Dusznickie Lato, na którym mieli zagrać Natalia Szroeder, Liber i Rafał Brzozowski. Najbardziej cieszyłam się oczywiście na Natalkę, jak dla mnie dziewczyna ma talent, i chętnie jeszcze nie raz usłyszałabym ją na żywo. Pod sceną stałam już sporo przed występem, ale byłam przy samych barierkach. Godzina piszczenia, śpiewania, wrzeszczenia, tańczenia i skakania. Razem z Pauliną i Kasią robiłyśmy niezły hałas, aż dzieci obok się dziwnie patrzyły. No cóż, ja poszłam się pobawić, a nie stać nieruchomo z aparatem w ręku (dlatego też mało zdjęć). Ale teraz mam na prawdę fajne wspomnienia - Natalia pomachała nam ze sceny i przybiła mi piątkę! :D Szkoda, że nie miałam okazji zrobić sobie z nią zdjęcia, ale wolałam na dłużej nie odłączać się od znajomych. Mimo wszystko cudowne wspomnienia :)
Później już w sumie cały czas chodziliśmy czy tańczyliśmy trochę dalej. Poznałam kilku świetnych ludzi, wybawiłam się. Dzisiaj jedziemy do Kudowy, na Marylę Rodowicz, a na początku sierpnia do Szczytnej. Te wakacje mogłyby się nigdy nie kończyć <317 komentarzy:

 1. uwielbiam, ma śliczny głos! <3

  OdpowiedzUsuń
 2. ładny ma głos trzeba przyznać ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ale fajnie :)Nie znalam tej Natalii ! tez niezbyty chetnie zagladam do komputera.

  OdpowiedzUsuń
 4. mam tak samo :)
  słyszałam tą piosenkę, świetna jest, ale nie wiedziałam kto ją śpiewa xD

  OdpowiedzUsuń
 5. Lubię tą piosenkę, ale zawsze nie wiedziałam kto to śpiewa!

  OdpowiedzUsuń
 6. Natalii piosenka właśnie leci na esce ; )


  http://fuckingpaast.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. nieprzepadam za Marylą, też nie mogę się patrzeć na komputer, męczy mnie haha :>

  www.ikaczmarczyk.blogspot.com S Y L L W S O N

  OdpowiedzUsuń
 8. Ooo koncerty,muzyka,uwielbiam!;D Może Natalia i Maryla to nie coś dla mnie i nie wiem czy też tak dobrze bawiłabym się jak ty;)

  OdpowiedzUsuń
 9. Liber o Natalia <3 no i Rafcio <3

  OdpowiedzUsuń
 10. Nie znam jej. Fajnie, że się dobrze bawiłaś :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Ładna jest i ma fajny głos :)

  OdpowiedzUsuń

Spam i obraźliwe, niekulturalnie napisane komentarze nie będą tolerowane. elo.