7/22/2011

Moda w Japonii

Hejka!
Pogoda jest straszna, naprawdę! Wczoraj wróciłam znad jeziora, spaliśmy tam pod namiotami. Pakowanie było w tempie ekspresowym, ponieważ ok. 7 do namiotu zaczęła wlewać się woda, a na zewnątrz bylo jej po kostki! Koszmar, do tego cały czas padało :/. Ale ogólnie było bardzo miło, jeśli pogoda sie poprawi, zamierzamy tam jeszcze jechać. 
Ale teraz powróćmy do tematu Japonii. Na niektórych blogach widzę zachwyt nad tym państwem, więc postanowiłam się dowiedzieć, czym te wyspy tak oczarowały ludzi :3. Zaczęłam przeszukiwać internet w poszukiwaniu blogów poświęconych Japonii. Widziałam kwitnące wiśnie, gejsze, ogrody. Myślę- "no ładne to, ale nie powalające". Myślę co by tu zrobić, żeby jeszcze troche ten kraj poznać. "Wiem! Postaram dowiedzieć się czegoś więcej o ludziach!" 
Gdy chcę się dowiedzieć czegoś o jakimś państwie, zawsze chcę wiedzieć, jaka jest u nich moda, poznać projektantów i ogólny stosunek do ubrań. Może to dziwne, ale dla mnie to ważne :D. O Japonii wiedziałam niewiele. To, że niektórzy ubierają się w dość oryginalne stroje- wiedziałam. Że wyglądają nienormalnie- wiedziałam. I że ja nigdy bym się w japońskie ubrania nie ubrała- też wiedziałam. Do czasu, bo okazało się, że tamtejsze ciuchy mogą też być boskie! Znalazłam fajną stronkę z ich stylizacjami i się zakochałam! Japonki są prześliczne, słodkie i delikatne! Już wiem, co tak czaruje ludzi :) Ja też będę chciała poznać więcej faktów z życia Japończyków, i na pewno się z Wami nimi podzielę :).

  To ta strona mody, która mnie przeraża :P 


To zdecydowanie lubię ^^

6 komentarzy:

 1. na loel to chińskie/koreańskie ciuchy wzorowane na japońskiej modzie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. No coś ty ;p One są brzydkie xD

  OdpowiedzUsuń
 3. No, generalnie sa wzorowane na tych właśnie z Japonii, tylko, że w JP masz ceny znacznie większe ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Super ciuszki !

  OdpowiedzUsuń
 5. Supcio :) ciekawy blog

  OdpowiedzUsuń

Spam i obraźliwe, niekulturalnie napisane komentarze nie będą tolerowane. elo.